Skip navigation

| František Zadražil

Regionální speciality

E-shop, který vznikl ve spolupráci firem Úhlava, o.p.s., Šumavaprodukt s.r.o. a Wirellessinfo. Všechny společnosti se dlouhodobě zabývají problematikou lokálních potravin a rozvojem regionu. 

Společným cílem je prostřednictvím tohoto portálu nabídnout zákazníkům především v pošumavském regionu kvalitní a čerstvou produkci od místních farmářů, pekařů, včelařů a dalších výrobců potravin. Opravdu zde platí heslo z farmy (pole) až na váš stůl. Potraviny pocházejí od prvovýrobců, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, známe je, víme, jak a kde potraviny vznikají. Objednané zboží bude přivezeno k vám domů přímo my, čímž můžeme zaručit, že i výrobky, které vyžadují chlazení, budou během skladování a dopravy v odpovídajících podmínkách. Nyní jsou zásobováni především zákazníky ze Sušice a blízkého okolí, v brzké době přibyde i Klatovsko. Sortiment bude postupně rozšiřován. Pokud by vám něco chybělo, dejte nám vědět :o).

Do budoucna bude portál rozšířen nejen o informace o dodavatelích, ale také o zajímavé akce z území, náměty a typy na výlety spojené s gastronomií, cestováním atd.